Home » İkiteli Escort » İkitelli Travesti Miray Kırmızı Tangasını Yalattırıyor

İkitelli Travesti Miray Kırmızı Tangasını Yalattırıyor

Seks konusunda gerçekten özellikle giyilen kıyafetlerin çok önemli bir noktada olduğunu biliyorum. Sizler de bu konuda benimle hem fikirseniz seks yapacağınız insan olarak benimle çok iyi anlaşacaksınız. İkitelli travesti olarak bütün fantezi gecelikleri ve bütün fantezi iç çamaşırları bende! Özellikle fanteziye ilgisi olan ve ben artık sıradan bir ilişki yaşamak istemiyorum daha değişik şeyler yaşamak istiyorum diyen insanlarla ben daha iyi şekilde anlaşabilirim ve daha da mutlu olabilirim. Beraberliğimizi uzun süre yaşayacağımız ve uzun süre boyunca birlikte olabileceğimiz insanlar ile yakınlaşmak isterim.

Kırmızı Tangalı Trans Kadın

Bu şehir gerçekten çok büyük ve insanların ne olduğu belli olmuyor. Bu sebeple sizinle takılacağım zaman bana karşı açık bir şekilde davranmanız ve isteklerinizin de ne olduğunu söylemeniz olayı çok önemli. İkitelli travestilere nazaran ben daha anlayışlıyım ve sizi daha keyifli hale getirebilirim. Aradıklarınıza aktif travesti bayan olarak karşılık vermekteyim. Kırmızı tamamen benim rengim diye düşünüyorum. Genellikle benim evime geldiğinizde kırmızı bir tanga ya da kırmızı bir sutyen falan görmeniz muhtemel. Doruklarda yaşayacağımız bir seks macerasını ikimiz de geride bırakınca ne kadar rahatladığımızı göreceksiniz. Ben seks haricinde güzel bir şekilde masaj da yapabilirim size.

İkitelli Aktif Pasif Trans Kadın

Fakat masajı çok kaliteli şekilde yaptığımdan dolayı, masaj konusunda ekstra bir ücret ödemenizi isteyebilirim. Bu yüzden bunu bilerek gelin ve masaj yaptıktan sonra bu niye böyle oldu falan demeyin bana. Ben her zaman sınırsız travesti bayan olarak hizmet vermekteyim. Siz ne zaman doyarsanız ve ne zaman benden ayrılmak isterseniz ben o zamana kadar sizlere partnerlik etmeye devam ederim. Şayet sizler olayı tam olarak nerede sınırlamak isterseniz o vakitten sonra da sizi asla rahatsız etmeyeceğimi ve yaşadığımız şeylerin büyük bir sır olarak aramızda kalacağını bilmenizi isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*