nick yazın
şifre yazın

Seks Sohbetleri


İnsanoğlu yaratılışından ötürü Cinsellik fırtarında vardır. Günlük yaşantımızda dışa vurmaktan çekindiğimiz Seks Sohbetleri hususunda, sanal ortam sayesinde ifade edebilme özgürlüğüne sahibiz. Seks Sohbetleri ile günün stres ve yorgunluğunu üzerimizden atarak cinsel ihtiyacımızın bir kısmını karşılayabiliyoruz. Real ortamda tanıştığımız arkadaşlarımız ile sanal dünya’da kurduğumuz ilişkilerin arasında hiçbir fark yoktur. Seks Sohbetleri odalarında karşımızda ki şahıs ile Sohbet ederken konuşma üslubumuza çok dikkat etmeliyiz. Öncelikle onun hoşlandığı şeyleri öğrenmeye çalışmalı, kendimize bir Sohbet yolu açmalıyız. Örneğin; Sevdiği filmler, müzikler (vb) bunları öğrendikten sonra ona yaklaşımımız daha farklı ve daha kolay olacaktır. Seks Sohbetleri yapmadan önce hal hatır sorarak isim, şehir gibi temel bilgileri edinmeliyiz. Böylece karşımızda ki insan ile daha çabuk kaynaşarak hedefimize ulaşabiliriz.

Cepte Seks

Mobil iletişim artık hayatımızın heryerinde bize hükmetmektedir. Adroid işlemcili akıllı telefonlarımızdan Sohbet odalarına bağlanmak artık çok kolay. Teknoloji’nin nimetlerinden yararlanarak saat mekan farketmeksizin Cepte Seks odalarına giriş yaparak hoş bir vakit geçirebiliriz. Cepte Seks hakkında üstesinden gelmenizin zor olduğu durumları anlamaya çalışın. Belki de çekici hissetmiyorsunuzdur veya kendi sesinizi sevmiyorsunuzdur. Belki de arzularınızı tek tek söyleme noktasında sorun yaşıyorsunuzdur. Cepte Seks sizi geren her ne varsa, hayatınızın diğer bölümlerinde de sizi gerecektir. Yani gerçekten problemin ne olduğunu bulmalısınız. Sizi engelleyen şeylerden kurtulmak özgüvenle alakalıdır. Özgüven yaratmak için, düzenli egzersiz yapın ve her gün hakkınızda en az beş iyi şeyi yazdığınız bir günlük oluşturun.Eğer kendinizi çekici bulmuyorsanız veya partnerinizin sizi arzulamadığını düşünüyorsanız partnerinizde size çekici gelen şeyin ne olduğuna odaklanmaya çalışın.

Sanal Sex

Eğer Sanal Sex yapmak konusunda nispeten yeni iseniz, iyi bir partner olabileceğinize dair şüpheleriniz olabilir. Sanal Sex yapmanın hiç de çekici olmadığını düşünebilirsiniz. Siz veya partnerinizin güleceğini düşünebilir ya da yanlış bir şey söyleyeceksiniz diye endişelenebilirsiniz. Tüm şüphelerinizden arınmalısınız. • Şüphelerinizden arınmanın bir yolu da onları bir kenara yazmaktır. Yazdığınızda, bazı çözümleri değerlendirin örneğin,ne diyeceğimi bilmiyorum diye endişe ediyorsanız, önceden söyleyeceklerinizi düşünebilirsiniz. Daha önceki romantik buluşmalarınızın üstünden geçmek harika bir başlangıç olabilir. Ayrıca şüphelerinizi partnerinizle tartışmak da yardımcı olabilir. Bu şekilde şüphelerinizden beraberce kurtulabilirsiniz.

Kalem: by DizZy

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 267 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?