nick yazın
şifre yazın

Gabile Sohbet Odaları


Gabile Sohbet Odaları

Gabile sohbet,sitesi olarak bizim amacımız da, tıpkı Facebook sohbetGoogle talk chat, Msn Gabile Chat Messenger, Skype, Omegle Chat, Chatroulette gibi farklı sohbet ve chat sitelerine iyi bir alternatif olmak, insanları yargılamadan, ortak bir çatıda rahatça sohbet ederek sosyalleşmelerini ve bilgi birikimlerini arttırmaktır. Gabile chat sitesi, resimli sohbet odaları, sesli chat siteleri, kameralı sohbet sitesi ve görüntülü chat uygulaması alternatifi olan, gizliliğinize önem veren, hızlı şekilde bağlanabileceğiniz eşsiz bir sohbet sitesidir.

Gabile Mobil Chat sitesi, sizleri yeni bir dünyaya davet ediyor.  İstanbul sohbet odalarıAnkara sohbet odasıİzmir chatBursa sohbet,  Adana,  Sakarya,  Eskişehir,  Konya gibi Türkiye’nin her yerinden binlerce kişi aradığı dostluk ortamını Gabile Mobil Sohbet odalarında buluyor. Gabile Mobil chat uygulamamızı Google Play Store üzerinden indirebilir ve Android destekli mobil telefonlar üzerinden Gabile sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

İlkelerimiz Kurallarımız

Yosma.Org  kullanıcıları ve misafirlerin rahat güvenli bağlantı yolu ile muhabbet, diyalog ile hoş vakitler geçirmek adına yönetim olarak her detay ince bir şekilde düşünülmüştür Özel sohbetlerinizde uzaktan uzağa md5 şifreleme argüman tekniği kullanılır 3 şahısların muhabbet, diyaloğ, Chat geçmişinizi paylaşamaz Kural ihlali ve yasadışı faaliyetler yürütmek isteyen kötü niyetli kişilerin girişimi oldugu anda resmi kurum ve kuruluşlara bilgi aktarımı yapılmaktadır. Ddos, Udp, Botnet, Syn, Küfür, Flood, Hakaret, Siyaset, Örgütsel tüm aktiviteler davranışlar Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suç unsuru görülen bilişim suçu sayılan ihlaller sitemiz içerisinde yasaktır.

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 235 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?