nick yazın
şifre yazın

Chat Kanalları


18-goruntulu

Chat Kanalları’nın öncelikli olarak tek bir amacı vardır. Sohbetinizi huzurlu ve seviyeli bir ortamda gerçekleşmesine zemin hazırlayarak, tüm kullanıcılarımızla aile tadında bir bütünlük sağlamaktır. Bunun yanısıra gerçek yaşantılarında arkadaşlarıyla bir kahve içmeye bile vakti olmayan arkadaşlarımız için Chat Kanalları kapılarını sizlere açıyor. İlerleyen teknoloji ile birlikte bundan sonra yalnızca bilgisayar üzerinden mIRC proğramı ya da web tabanlı olarak Sohbet etmek zorunda da değilsiniz. Chat Kanalları aracılığı ile artık her yerden Chat odalarına bağlanabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar kurmak ve kendinizi evinizde hissederek Chat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, web, mirc ya da uygulama üzerinden Sohbet kanallarına bağlanın.

Chat Yap

Bilgisayar başına oturdunuz ve Chat yapmak istiyorsunuz. Öncelikle Chat uygulamaları olan siteleri tercih etmeniz gerekiyor. Bugün pek çok arkadaşlık sitesi bu tür uygulamalara sahip. Bu Chat Kanalları ile tek yapmanız gereken karşınızdaki kişi ile paylaşımda bulunmak. Konuşmaktan keyif aldığınız kişi ile yüzyüze görüşebilir ve sevgili olabilirsiniz. Site içinde yer alan Chat odaları chat yapmak için güvenli ortamlar. Çünkü Chat Kanalları üzerinde karşınızdaki insanı daha yakından tanımak, hayat hakkındaki fikirlerini öğrenmek, üstelik tüm bunları kendi güvenliğinizi riske atmadan online ortam üzerinden ve herhangi bir bilginizi vermek zorunda kalmadan yapmak mümkün. Güvenlik ve gizlilik kaygılarından uzakta olacak şekilde, Chat Odaları üzerinden sohbetinden keyif alacağınız kişilerle tanışabilir, belki de günlük hayatınızda arkadaş olmak isteyeceğiniz tarzda güzel insanlarla karşılaşma fırsatı yaklayabilirsiniz.

Chat Odaları

Sunucumuza girdiğiniz zaman içinde yer alan sayısız kanalla karşılaşacaksınız. Bu kanallarda bulunup bulunmamak tamamen sizin tercihlerinize kalmış bir seçenektir. Şehir kanalları, Radyo, Oyun, Kelime, Edebiyat, Felsefe ve daha sayamadığımız pek çok Global kanalla sizlere hizmet sunmaktayız. Bu kanallardan hangisi ya da hangileri size keyif veriyorsa, o kanallarda bulunma özgürlüğüne sahipsiniz. Sunucumuz da Chat yapmak tabi ki ücretsiz ama bu demek değil ki hiçbir yaptırım uygulanmıyor. Sunucumuza giriş yapan bir kullanıcı, öncelikle sunucu kurallarını okur ve kurallara uymak şartıyla sunucuya kabul edilir. Genelde ya da özel de diğer kullanıcılarımızı rahatsız edici bir tavır ve davranışta yönetim sunucudan uzaklaştırmaya kadar varan yaptırımlar uygulayabilir. Unutmayın ki bizim önceliğimiz her şeyden önce tüm kullanıcılarımız için seviyeli ve rahat edebilecekleri bir ortamı onlara sunmaktır.

Kalem: by DizZy

önceki sohbet yazısı Bir önceki sohbet yazımız olan « makalesini okumanızı tavsiye ederiz.

okuma 215 okuma
yorum yorum yok
yorumlar


Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?